Разом до мети: підтримка та дофінансування

Потрібно зібрати ₴ 1 250 000
collect
Вже зібрано ₴ 0
Долучитись

hand

Кожна дитина з інвалідністю в Україні щороку одноразово отримує державну підтримку і має можливість пройти реабілітацію за рахунок держави по 309 постанові. Сума допомоги для однієї дитини складає від 16 до 25 тисяч гривень в залежності від діагнозу. Враховуючи епідемію, зростання інфляції на 52%, повномасштабну війну та важке економічне становище нашої держави ця сума не переглядалась вже з 2019 року, проте її не достатньо для того, щоб українські діти з інвалідністю отримали максимально повну та ефективну реабілітацію навіть один раз! Саме тому фонд «U4UA» ініціює проєкт «Разом до мети: підтримка та дофінансування», який пропонує дофінансування реабілітаційних курсів для дітей з інвалідністю, які отримали державну допомогу. Метою є забезпечити повноцінну реабілітацію, допомагаючи дітям розвиватись та будувати майбутнє. Програма розрахована на 50 дітей щомісяця, кожна дитина отримає додаткові кошти для максимально ефективної реабілітації.

hand

Зробіть свій внесок у проект «Разом до мети: підтримка та дофінансування» і допоможіть дітям з інвалідністю отримати якісну реабілітацію. Ваша підтримка змінить їхнє життя, дозволить розвиватись та відкривати нові можливості. Давайте разом з державою підтримаємо цих дітей та забезпечимо їм краще майбутнє.

 

 

Будь-яка мама щаслива, коли щаслива її дитина, тому паралельно ми відкрили збір коштів на реабілітації для дітей мам з інвалідністю. Ви можете долучитися до підтримки мам-героїнь і задонатити піклуванцям фонду на курс лікування, адже це одна з тих важливих речей, яка дає їм надію на щасливе майбутнє.

hand Мета hand

Підтримка, спільно з державою, дітей з інвалідністю та забезпечення їх максимально повною і ефективною реабілітацію для того, щоб вони мали можливість отримувати всі необхідні процедури та заняття і мали шанс на розвиток та щасливе майбутнє.

Рахунки для допомоги hand

Реквізити для платежів у національній валюті (UAH)

Благодійний фонд «Ю4УА»

В АТ «ПУМБ»

 

 

Рахунок у форматі IBAN для цільової допомоги
Рахунок у форматі IBAN для підтримки проектів
ЄДРПОУ

Реквізити для платежів у євро (EUR)

Сompany Name: Charitable Foundation “U4UA”

Name of the bank: FIRST UKRAINIAN INTERNATIONAL BANK

4, Andriivska Str., Kyiv, 04070, Ukraine

SWIFT BIC: FUIBUA2XBank

Correspondent banks

Commerzbank AG,

Kaiserplatz, 60261, Frankfurt am Main, Germany

SWIFT Code of the correspondent bank: COBADEFF

 

 

EURO

Реквізити для платежів у доларі США (USD)

Сompany Name: Charitable Foundation “U4UA”

IBAN Code: UA383348510000000026001184673

Name of the bank: FIRST UKRAINIAN INTERNATIONAL BANK

4, Andriivska Str., Kyiv, 04070, Ukraine

SWIFT BIC: FUIBUA2XBank

Correspondent banks

JPMorgan Chase Bank N.A.*

270 Park Avenue, NY 10017, New York

SWIFT Code of the correspondent bank: CHASUS33

 

 

USD

Посилання на PayPal:

Збір коштів на PayPal відбувається за підтримки благодійного фонду Hromada.us, оскільки в Україні реєстрацію юридичних осіб у PayPal заборонено.

PayPal

Verified by MonsterInsights