Микита

6 років
Потрібно зібрати ₴ 45 000
collect
Вже зібрано ₴ 0

Історія Микити hand

Микиті всього 6 років, але він уже пройшов багато випробувань на своєму шляху, щоб наблизитись до справжнього дитинства. Нині його мрія – це просто сісти за шкільну парту.

Боротьба за життя у нього почалася ще до народження. Мама хлопця перенесла операцію на 20-му тижні вагітності, яка у результаті проходила дуже важко. Майже ніхто не вірив у Микиту, але він народися! Але поганий внутрішньоутробний розвиток та стан малюка не пройшли безслідно. Він був настільки слабкий, що у нього навіть не з’явився смоктальний рефлекс, тому годувати його доводилось з піпеток.

Коли Микиті виповнився рік і місяць, він полетів на реабілітацію в КНР. Саме тоді хлопець вперше перекинувся, навчився лежачи на животі, тримати голову і поповз. Потім вчився стояти біля стіни, а перед від’їздом додому почав робити перші кроки. Проте змін у мові не було – він не говорив.

Сьогодні хлопчику потрібна томатіс-терапія, яка вже довела свою ефективність. Завдяки ній хлопець почав розуміти мову і навіть вимовляти фрази з 2-4 слів. Благодійний фонд U4UA це забезпечить, але повноцінна реабілітація на цьому не завершується. Все разом коштує 45 000 гривень і таких курсів треба пройти щонайменше три протягом року.

Кожна така маленька перемога робить Микиту ще на крок ближчим до мрії піти у перший клас. У хлопчика ще є 1-2 роки, щоб спробувати сісти за шкільну парту, але потрібно ще багато коштів, сил і роботи. Проте ви можете допомогти йому з цим!

Кожен ваш донат чи, тим більше, щомісячна пожертва наближає Микиту до томатіс-терапії, а отже й до його мрії бути першокласником.

Ці дітки потребують допомоги hand

Дивитись всіх hand

Степан

Степанові 15 років і у нього ДЦП та спастичний тетрапарез. В свої найкращі підліткові роки хлопець змушений боротися з діагнозом, який щодня приносить йому страждання!

Потрібно зібрати ₴ 45 000
collect
Вже зібрано ₴ 0

Дар’я

Дар'я – хороша і добра дівчинка, яка вже 19 років тішить батьків та близьких своєю усмішкою, але, на жаль, не своїм спілкуванням.

Потрібно зібрати ₴ 46 000
collect
Вже зібрано ₴ 0

Микола

Микола – дуже компанійський хлопчик, який цікавиться буквально усім. Будь-що нове одразу ж привертає його увагу і стає об’єктом вивчення. Він хоче мати друзів та гратись із однолітками, але має проблему – він не може ходити.

Потрібно зібрати ₴ 45 000
collect
Вже зібрано ₴ 0

Рахунки для допомоги hand

Реквізити для платежів у національній валюті (UAH)

Благодійний фонд «Ю4УА»

В АТ «ПУМБ»

 

 

Рахунок у форматі IBAN для цільової допомоги
Рахунок у форматі IBAN для підтримки проектів
ЄДРПОУ

Реквізити для платежів у євро (EUR)

Сompany Name: Charitable Foundation “U4UA”

Name of the bank: FIRST UKRAINIAN INTERNATIONAL BANK

4, Andriivska Str., Kyiv, 04070, Ukraine

SWIFT BIC: FUIBUA2XBank

Correspondent banks

Commerzbank AG,

Kaiserplatz, 60261, Frankfurt am Main, Germany

SWIFT Code of the correspondent bank: COBADEFF

 

 

EURO

Реквізити для платежів у доларі США (USD)

Сompany Name: Charitable Foundation “U4UA”

IBAN Code: UA383348510000000026001184673

Name of the bank: FIRST UKRAINIAN INTERNATIONAL BANK

4, Andriivska Str., Kyiv, 04070, Ukraine

SWIFT BIC: FUIBUA2XBank

Correspondent banks

JPMorgan Chase Bank N.A.*

270 Park Avenue, NY 10017, New York

SWIFT Code of the correspondent bank: CHASUS33

 

 

USD

Посилання на PayPal:

Збір коштів на PayPal відбувається за підтримки благодійного фонду Hromada.us, оскільки в Україні реєстрацію юридичних осіб у PayPal заборонено.

PayPal

Verified by MonsterInsights